קידום ברשתות חברתיות

לבנות אתר אינטרנט הוא לא האתגר היחידי לשיווק ברשת בימינו. על מנת ליצור מערכת שיווקית ברשת עלינו לתפעל בנוסף לאתר האינטרנט גם רשתות חברתיות. ישנם מגוון רחב של רשתות חברתיות מלבד פייסבוק תלוי קהל יעד כגון טוויטר, לינקדאין, גוגל+ ועוד...


קידום ברשתות חברתיות

התחרות רבה וקשה לאין ערוך. התחרות אל מול מליוני הדפים המאונדקסים ע"י הרשתות החברתיות
החברים ברשתות החברתיות פחות נתונים למניפולציות. תוכן חייב להתעדכן לעתים תקופות יותר וחייב להיות רלוונטי לתחומים.
וצריך לשים לב !!! כי ברשת החברתית פייסבוק הם אינם סלחניים למפרסמים ונאלצים לסגור חשבונות משתמשים, ברשתות האחרות לפחות כיום פחות נותנים דגש וסלחניים יותר.

קידום בפייסבוק

במידה והדף אינו קיים יש לפתוח דף ולעצבו כדף עסקי 
להתחיל להזין פוסטים לדף הפייסבוק בהתאמה לרלוונטיות ולמוצרים שאתם מעוניינים לפרסם, הפוסטים חייבים להיות איכותיים וייחודיים.
לאחר מכן יש להתחבר לקבוצות רלוונטיות ולהתחיל לפרסם. התחברות לקבוצות לא רלוונטיות עלולות לגרום בעיות לחשבון הפייסבוק שלכם.
הוספת קישורים לפוסטים הוא דבר חשוב על מנת להעביר את הגולשים מדף הפייסבוק אל אתר האינטרנט ולעודד את הגולש לפעולה. ובל נשכח כי הרשתות החברתיות שמשחקות תפקיד לא מבוטל בקידום האתרים.


קידום בגוגל+

הרשת החברתית גוגל+ היא רשת פחות נפוצה בישראל הרי אנחנו יודעים כי פייסבוק היא הרשת המובילה ולכן כולנו שם. אבל כמו שכולכם יודעים גוגל+ של גוגל ולכן היא תורמת יותר במידה ואתם מתכוונים לקדם אורגנית את האתר שלכם. במידה ויש בבעלותכם ואו מנהלים חברה המעוניינת לצאת ולפרוץ אל מחוץ לגבולות ישראל  ובנוסף אתם מקדמים במנועי חיפוש גוגל+ יכולה לתרום המון.

קידום בטוויטר

הרשת החברתית טוויטר היא רשת פחות נפוצה בישראל למרות שלאחרונה קיימת התעוררות ברשת החברתית המצייצת גם בישראל לטעמנו הקידום בטוויטר יכול להתבצע באופן עצמאי ע"י הלקוח לפחות בשלב זה וכמות הפעילות המתנהלת ברשת זאת קיום בישראל. רשת זאת יכולה ותורמת יותר במידה ואתם מתכוונים לקדם אורגנית את האתר שלכם. במידה ויש בבעלותכם ואו מנהלים חברה המעוניינת לצאת ולפרוץ אל מחוץ לגבולות ישראל  ובנוסף אתם מקדמים במנועי חיפוש רשת זאת יכולה לתרום.

קידום בלינקדאין

רשת המיועדת לאנשי עסקים המעוניינים ליצור NETWORKING בטוח ששמעתם את המונח... נט וורקינג היא יצירת קשרים עסקיים עם מגוון רחב של אנשים במטרה לייצר שיתופי פעולה עסקיים ומניבים. כמו ברשתות החברתיות האחרות למעט פייסבוק בישראל התנועה שם היא מינימאלית ולא מניבה הישראלים מעדיפים כנראה לעשות את הכל תחת פלטפורמה אחת ולא להסתבך עם שאר הפלטפורמות...יעיל לחברות המשווקות בחו"ל.

קידום ב YOUTUBE

רשת מאוד פופולרית בישראל. אנחנו אוהבים סרטים ומעלים אותם בכמויות ליו טיוב כמובן רלוונטי למספר מצומצם של תחומים שלאו דווקא נוגעים ורלוונטיים לתחום אותו אתם מפרסמים ולכן קיימות הפרסומות לפני הצפייה שמכניסות המון כסף לגוגל ותופסות את עיני הגולש לזמן של 4 שניות בלבד עד לשלב שהוא יכול ללחוץ דלג וכמובן הוא מדלג (חוץ מבפרסומת של היונים של ביטוח ישיר) ולכן תוכלו למצוא המון פרסומות ביו טיוב המנסות להעביר את המסר בזמן של 4 שניות בלבד. במידה ואתם חברה מסחרית אנחנו ממליצים בחום במידה ולא אין טעם לגשת ליו טיוב לנסות ולפרסם.


לייקים פלוסים וכו'

הדרך ללייק או לפלוס  היא אומנם קשה והיום גם לא מספקת במידה ואתם מפעילים רשת חברתית אפילו באופן עצמאי אתם צריכים לדאוג למעורבות של לקוחותיכם בדף לגרום להם לשתף את הפרסום שלכם ולהעביר אותו הלאה, מה שנקרא ויראלי כמובן שהנושאים היותר ויראליים הם מוזיקה, צחוק, ואסונות......

מעורבות

לאחר שאספתם מספיק חברים ולייקים לדף העסקי שלכם עליכם להפעיל את הגולש במשחקים, שאלות, מתנות, חברות שמשקיעות יותר בדף הפייסבוק שלהם כמו בכל תחום ובונות אפליקציות פייסבוק ייחודיות המעניקות זמן איכות לגולש יזכו לחשיפה גדולה יותר ולמעורבות מצד הגולשים בסופו של תהליך גם אפשר לתרגם לרווחים והחזר השקעה.

למה חייב ?

אם אתם מעוניינים כי העסק שלכם יצעד קדימה אתם חייבים לפעול אם לא בכל התחומים ובכל הרשתות החברתיות לפחות בפייסבוק הדף והאתר חייביפ להיות מעודכנים לשנת 2017 כשהגולש מעוניין לברר על מוצר ואו על חברה הוא מצפה שיהיה לה אתר אינטרנט, דף פייסבוק, ועוד מידע על מנת שהוא יוכל להתרשם מהמקום אליו הוא נכנס ואו מתכוון ללכת אליו וכמובן מוצר שהוא מעוניין לרכוש וכל זה קורא עוד הרבה לפני שהוא ניגש לבית העסק בו הוא מתכוון לבצע את עסקיו.

אינטרנט

מתפתח משנה לשנה וכמות הגולשים הנמצאים שם רק עולה ועולה יש סברה האומרת כי בעוד מספר שנים כאשר הילדים שלנו יהיו גדולים הם יבצעו את מרבית הקניות שלהם ברשת הפחד מלשים כרטיס אשראי נמוג והתחום פורח. אז אם יש לכם מוצרים למכור תתחילו להכין את עצמכם לחנות אינטרנטית מקוונת שתעניק ללקוחותיכם שירות מהיר ויעיל לרכוש את המוצרים שלכם גם דרך הרשת.


צור קשר

אנא מלאו את פרטי הפרויקט ופרטים ליצירת קשר ונציג שלנו יחזור אליכם במהירות האפשרית.

antalya escort