עיצוב אתרים

במהלך השנים למדנו ב - WEBDNA כי רשת האינטרנט היא דבר דינמי המצריך שינויים תוך כדי תנועה..אתרי אינטרנט מתחדשים ומתעדכנים כל הזמן והשיווק באינטרנט עולה מדרגה nשנה לשנה יש לשים לב כי אתרכם מעוצב ותואם את חזונכם ומשקף את העסק שלכם בדרך הטובה ביותר.


עיצוב אתרים ייחודי ויצירתי | בניית אתרים | עיצוב גרפי - WebDNA

על מנת לכבוש את לב הגולש ולהניע אותו לפעולה בשנת 2015 , אתרי אינטרנט ובמיוחד, אתרים תדמיתיים, חייבים להיות מחוברים עם קהל היעד הרלוונטי ולהעביר חווית משתמש נוחה ופשוטה הממקסמת את התוצאות, הפניות או הקניות (באתרי מסחר אלקטרוני). חברות רבות משקיעות יותר ומעבירות יותר תקציבים לפרויקטים חדשים של בניית אתרים וזאת לאחר ההבנה כי היקפי החשיפה והמכירות באינטרנט עולה מידי שנה. אנו ב- WEBDNA מוצאים את הדרך הטובה ביותר לקנות את תשומת הלב של הגולש בעזרת עיצוב יצירתי, חדשני ונקי בעל חווית משתמש נוחה וקלה. WEBDNA מספקת סקיצות עיצוב עד לשביעות רצונו של הלקוח והגעה לתוצאה הטובה ביותר התואמת את דרישות הלקוח תוך מתן דגש על עיצוב אתרים ייחודי ויצירתי. אנו עמלים רבות על מנת לבנות אתר המושלם שעונה על כל הצרכים השיווקיים של החברה שבעבורה הוא נבנה.

מיתוג / לוגו / עיצוב כרטיסי ביקור וחתימות דיגיטאליות

הרבה מחקרים הוכיחו את חשיבותו של הלוגו לעסק שלכם יש לשים דגש על לוגו איכותי המעביר את המסר השיווקי הנכון לקהלי היעד אליהם ברצונכם לפנות.מה שנשאר בסוף השיחה, המייל, הפגישה הוא כרטיס הביקור שלכם על מנת שהלקוחות אליהם אתם פונים יתרשמו ממקצוענותכם יש להשאיר רושם מכובד ומעורר השראה.


עיצוב פלאשי בכל סוגי הפורמטים

אנו מצליחים להגיע לרמה גבוהה ביותר בעבודות פלאש המשולבות בצורה אופטימלית בדפי HTML ואינן פוגעות בתהליכים של קידום אתרים אורגני.תחום עיצוב אתרים כולל גם עיצוב HTML5 המעניק חויה כמעט פלאשית ואת רוב פעולות הסלייד,עיצוב באנרים ודפי נחיתה נעשים היום גם ב HTML5 על מנת לתמוך במכשירים ניידים כגון מכשירי טלפון חכמים וטאבלטים וכל זאת מבלי לשכוח את נושא הקידום האורגני שמאוד אוהב את טכנולוגיית ה HTML5..

עיצוב אפליקציות

כל הדגש בעיצוב אפליקציות הוא על חווית משתמש. יציאה מהאפליקציה במהירות ויצירת עיניין גבוה אצל הגולש על מנת להניע אותו לפעולה ולשימוש חוזר באפליקציה.המלצה - תחום האפיקציות מגוון ובכדי לשמור על הגולש לאורך זמן עליכם ליצור בראש ובראשונה אפליקציה שימושית ההופכת את המשתמש לתלותי.

עיצוב מצגות שיווקיות וקראיטיב לסרטוני תדמית

עיצוב מעביר את המסר השיווקי של תוכן, מצגת בעיצוב נקי ומקצועי המשאיר מקום לבעל העיניין להתרשם גם מתוכן המצגת ולא רק מהנראות. צוות WEBDNA עורך אפיון וזיהוי צרכים על מטרת של הסרטון וקהלי היעד שלו.

עיצוב אתרים

עולם אתרי האינטרנט מתחזק משנה לשנה וכל עסק יודע את מחוייבותו להתחדש בתחום האינטרנט. חידוש אתרים דרוש כל מספר שנים, כדי להשאר במשחק ולשמור על היתרון מול המתחרים. WEBDNA עיצבה את אתר מכינה לעיצוב גרפי ומתמחה בתחום בניית אתרים תדמיתיים.


צור קשר

מלאו את פרטיכם ופרטי הפרוייקט, ונציגנו יחזור אליכם לתיאום פגישה וקבלת הצעת מחיר במהירות האפשרית.

antalya escort