חידוש אתרים

אנו ב- WEBDNA מתמחים בחידוש אתרי אינטרנט. אנו נעניק לאתר האינטרנט שלכם עיצוב חדיש ועדכני וזאת בנוסף להעברת האתר למערכת ניהול תוכן חדשנית אשר תאפשר לכם שליטה מלאה על כל התכנים של האתר.


דפדפני אינטרנט

בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית הן של דפדפני  
האינטרנט השונים והן של תשתיות התקשורת שמאפשרות גלישה במהירות גבוהה, נוצרו פערים משמעותיים בין אתרים שהוקמו לפני מספר שנים לבין אתרים עדכניים.
נוצר צורך ב- חידוש אתרי אינטרנט ישנים, ובמיוחד אתרים תדמיתיים, אשר אינם עומדים בסטנדרטים הגבוהים של הדפדפנים החדשים.
הפערים הגדולים קיימים הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה עיצובית וגורמים לאתרים החדשים יותר לנצח בקלות יתרה את התחרות עם האתרים המיושנים יותר.

חוסר בתאימות לדפדפנים

בשנים האחרונות החלו דפדפנים כמו Firefox, Chrome, Safari, Opera... לנגוס בהגמוניה של אינטרנט אקספלורר הוותיק מבית מייקרוסופט. אתרים שנבנו עבור אינטרנט אקספלורר הישן, אינם עומדים בסטנדרטים החדשים, ולעיתים קרובות אינם מתפקדים בדפדפנים החדשים.


אלמנטים שאינם עובדים

פונקציות javascript ישנות, חלונות קופצים (Pop Ups), וקוד HTML לא תקני, גורמים לרוב, לחוסר תפקוד מלא או חלקי של האתר הישן, דבר הדורש פעולת חידוש אתרים מיידית.

עיצוב מיושן

אתר אינטרנט בעל עיצוב מיושן, דהוי, ולא אטרקטיבי הוא מחסום כבד בפני הגולש העכשווי הרגיל לאתרים מושכים ועדכניים.

סטטיות

חוסר יכולת עדכון באתרים ישנים מראה על חוסר רלוונטיות. תאריכים ישנים, תמונות שבורות, מוצרים לא רלוונטים ועוד... מהווים גורם הרתעה כבד.

אי התאמה למנועי חיפוש

אתרים ישנים לרוב אינם יכולים לעבור אופטימיזציה למנועי חיפוש בגלל קשיי עריכה ושינויי קוד מתבקשים. בנוסף לזה שהם משתרכים לאחור ברשימת התוצאות במנועי חיפוש, גם הקידום שלהם קשה, יקר ולרוב גם אינו אפקטיבי.צור קשר

אנא מלאו את פרטי הפרויקט ופרטים ליצירת קשר ונציג שלנו יחזור אליכם במהירות האפשרית.

antalya escort